10:00 - 17:30
Пн. - Пт.

Бренд DeLav

Космецевтичні продукти, створені спеціально для повного спектра догляду за чутливою шкірою. При створенні бренду ми керувалися наступними принципами:

 • Натуральні компоненти та відсутність потенційних алергенів. У складі немає барвників, силіконів, парабенів, спирту, мінеральних олив і продуктів нафтохімії. Запашки присутні лише у 5% засобів. Ми вважаємо, що чим менше в косметичному засобі баластних і хімічних речовин, тим швидше відбуваються процеси відновлення шкіри.
 • Космецевтичні засоби поєднують у собі фармацевтичні та косметичні компоненти з метою забезпечення біосумісності та ефективності впливу на шкіру чи волосся для людей з високою чутливістю.
 • Інноваційні біотехнологічні розробки. Ми — молодий бренд. Відкриті до усього нового і використовуємо всі найсучасніші технології в області медицини і косметології. При розробці формул косметичних засобів враховуємо епігенетичні чинники, вплив окремих компонентів на мікробіом та імунну систему шкіри.
 • Видимий і стійкий результат через гармонізацію процесів. Основне завдання косметичних засобів – стимулювання власних резервів та імунітету шкіри для нормалізації обмінних процесів, багаторівневого оновлення шкіри та боротьби зі старінням.

Історія 

Для засновниці бренду, Лариси Демченко, історія DeLav почалася у 2014 році під час поїздки на стажування до Франції. Вона як косметологиня-естетистка, що практикує, багато спілкувалася з французькими колегами. Як виявилося, у наших країн схожі проблеми – високий відсоток людей з чутливою шкірою.

Лариса Демченко: "Моя медична освіта підказувала, що проблема високої чутливості шкіри з часом тільки підвищуватиметься. А знайти марку, яка повністю задовольняє сучасним знанням про цю проблему, просто неможливо. Косметичні засоби для вирішення проблем клієнтів доводилося збирати "зі світу по нитці". І тоді, у Франції, колеги підштовхнули мене до думки, що настав час, коли потрібно свій багаторічний практичний досвід конвертувати у власний бренд. Так все і почалося".

Першим кроком у розробці продукту був лист з переліком необхідних косметичних засобів і бажаними формулами активних інгредієнтів. Далі зібралася команда з фармакологів, технологів, мікробіологів, косметологів та дерматологів, яка допомогла реалізувати задуманий проєкт. На підготовчі роботи, багаторівневі тестування й доопрацювання пішли два роки. У 2016 році була випущена перша невелика партія косметичних засобів.

ЛАРИСА ДЕМЧЕНКО

Провізорка, косметологиня-естетистка з великим досвідом роботи в області естетичної косметології.

ЮЛІЯ ГАГАРІНА

Хімікиня-технологиня, розробниця косметичних засобів з досвідом роботи понад 15 років.

"Моя сфера діяльності пов'язана з органічною і натуральною косметикою. І коли мене попросили допомогти "упакувати" в натуральну оболонку космецевтичні продукти, це стало для мене справжнім викликом. Завдяки інноваційним натуральним системам доставляння активних інгредієнтів нам вдалося зробити по-справжньому ефективні продукти".

ТЕТЯНА ЧУДИНА

Випускниця Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Мікробіологія", Молодша наукова співробітниця, мікробіологиня Київської медичної академії післядипломного навчання імені П. Л. Шупика, фах - "Лабораторна імунологія".

"Моя сфера інтересів — імунологія, тому я добре розумію важливість корисних бактерій і їхній вплив на наш організм. Ключовим є той факт, що саме взаємодія співдружності клітин організму і мікрофлори є запорукою їхнього нормального функціонування. Серія косметичних засобів по догляду за шкірою DeLav привертає особливу увагу, оскільки компоненти, що входять до їхнього складу, мають комплексну дію як на клітини шкіри, так і на мікрофлору шкіри й це візуально проявляється її здоровим зовнішнім виглядом".


Філософія 

Філософія DeLav – виробництво якісної продукції, орієнтованої на чутливу шкіру. Продукція виготовляється з натуральної сировини з використанням новітніх інноваційних технологій і дотриманням стандартів якості на всіх етапах виробництва. Індивідуальний підхід по догляду за шкірою кожного клієнта, постійний розвиток і вдосконалення продукції. Основне завдання косметичних засобів – стимулювання власних резервів та імунітету шкіри для нормалізації обмінних процесів, глибокого оновлення й боротьби зі старінням.

Філософією професійної косметики DeLav є такі важливі постулати:

 • космецевтичні засоби, орієнтовані на чутливу шкіру; 
 • індивідуальний підхід по догляду за шкірою кожного клієнта;
 • вибір найефективніших інгредієнтів;
 • виробництво продукції згідно з фармацевтичними стандартами;
 • використання новітніх технологій у виробництві космецевтики;
 • контроль якості на всіх стадіях виробництва;
 • гарантія збереження та активності інгредієнтів;
 • видимі результати та висока ефективність програм і косметичних засобів.

Виробництво косметики DeLav керується європейськими стандартами якості.

Косметика виготовляється на виробничих потужностях приватного підприємства "Екобіз", що має сертифікат ISO 22716 : 2007 Cosmetics - Good Manufacturing Practices (GMP).

Виконання вимог стандарту ISO 22716 : 2007 (GMP) забезпечує стабільність виробництва і гарантує споживачеві, що продукт буде виготовлений відповідно до рецептури та в умовах, що чітко регламентуються, не міститиме сторонніх домішок, матиме належне маркування і буде належним чином упакований, що своєю чергою гарантує збереження властивостей продукту впродовж усього терміну придатності. Дотримання правил GMP дозволяє стандартизувати виробничий процес і досягати високої якості продукції, а також є обов'язковою умовою для виходу продукції на міжнародний ринок.

Стандарт ISO 22716 : 2007 Cosmetics - Good Manufacturing Practices (GMP) розроблений для виробників косметики. В його основі закладено принципи, спрямовані на покращення якості продукту в процесі його виробництва шляхом залучення висококваліфікованого персоналу, сертифікованого обладнання, сировини та тари.

ISO International Organization for Standardization – перекладається як Міжнародна організація по стандартизації.