10:00 - 17:30
Пн. - Пт.

Швидка доставка

1-2 дня

98% позитивних

відгуків покупців

Безпечна оплата

будь-яким способом

Тільки перевірені

товари

Нові надходження
Останні статті

DeLav cosmetics

Космецевтичні продукти, створені спеціально для повного спектра догляду за чутливою шкірою. При створенні бренду ми керувалися наступними принципами:

  • Натуральні компоненти та відсутність потенційних алергенів. У складі немає барвників, силіконів, парабенів, спирту, мінеральних олив і продуктів нафтохімії. Запашки присутні лише у 5% засобів. Ми вважаємо, що чим менше в косметичному засобі баластних і хімічних речовин, тим швидше відбуваються процеси відновлення шкіри.
  • Космецевтичні засоби поєднують у собі фармацевтичні і косметичні компоненти з метою забезпечення біосумісності та ефективності впливу на шкіру чи волосся для людей з високою чутливістю.
  • Інноваційні біотехнологічні розробки. Ми молодий бренд, який в силу своєї відкритості новому, використовує всі найсучасніші технології в області медицини та косметології. При розробці формул косметичних засобів враховуються епігенетичні чинники, вплив окремих компонентів на мікробіом та імунну систему шкіри.
  • Видимий і стійкий результат через гармонізацію процесів. Основне завдання косметичних засобів – стимулювання власних резервів та імунітету шкіри для нормалізації обмінних процесів, багаторівневого оновлення шкіри та боротьби зі старінням.