10:00 - 17:30
Пн. - Пт.
Що таке купероз? Захворювання чи косметичний дефект?

Купероз (телеангіектазії) – це стійке розширення дрібних судин незапальної природи. Купероз відноситься до судинних захворювань, проявом якого є поява судинних зірочок та сіточки розширених капілярів. Почервоніння є наслідком розширених кровоносних судин. Основною причиною є порушення кровопостачання у шкірі та втрата еластичності судин. У нормі судинна стінка може розширюватися, якщо потрібне підвищене кровопостачання , та звужуватися, коли такої потреби немає. При куперозі стінки судин втрачають цю здатність, мікроскопічні м’язові волокна слабнуть та втрачають тонус. У результаті, під тиском крові, капіляри розширюються , а от повернутися у попередній стан не можуть. Купероз може бути як «самостійною» проблемою, «косметичним дефектом» так і симптомом  різних соматичних та системних захворювань.

Зовнішні та внутрішні причини розвитку куперозу: 
  
До зовнішніх факторів належить:  
- стрес (при нервовому перенапруженні виникає спазм центральних великих судин, у них підвищується тиск і, як наслідок цього, дрібні судини навпаки розширюються, з’являється почервоніння шкіри);
- куріння (втрачається тонус судинної стінки);
- клімат (сухе повітря, занадто висока або низька температура, УФ опромінення);
- харчування (вживання гострої їжі, алкоголю, продуктів алергенів – цитрусові фрукти, мед, шоколад, міцна кава, чай);
- неправильний догляд за шкірою ( застосування косметики з агресивними компонентами, які знищують захисний ліпідний бар’єр, підвищують чутливість); 
- стиль життя (часте відвідування лазні, сауни, носіння синтетичного або тісного одягу).

До внутрішніх факторів належить: 
- спадковість;
- гормональний дисбаланс;
- активізація кліща Demodex;
- соматичні та системні захворювання (захворювання печінки, гіпертонічна  хвороба та шкірні хвороби: системний червоний вівчак, розацеа);
-  слабкість клапанного апарату вен, артерій.
Внаслідок поєднання зовнішніх та внутрішніх чинників порушується природній мікробіом шкіри (відбувається дисбаланс між «хорошими» та «поганими» мікроорганізмами шкіри) – це призводить до дисфункції епідермального бар'єру, зниження захисної функції шкіри, внаслідок чого шкіра стає дуже чутливою і сприйнятливою до розвитку куперозу.

Клінічні прояви куперозу

Найчастіше купероз проявляється на обличчі: на крилах носа, підборідді, щоках, лобі.  Проявляється почервонінням шкіри та появою судинних зірочок різного кольору ( від блідо-червоного до синьо-червоного).  Шкіра може стати сухою, дряблою, вона втрачає тургор, виникає лущення та свербіж. Колір судинних зірочок та клінічні прояви залежать від стадії розвитку процесу.

Стадії куперозу

Виділяють 4 стадії куперозу:

1. Характеризується проявом лише періодичної еритеми (почервоніння шкіри) та роздратованістю обличчя. Причиною цього є певні  умови – занадто сухе повітря або низька/висока температура.
2. Якщо людина постійно знаходиться у несприятливих умовах, розширення капілярів набуває вже постійного характеру і , об'єднуючись, капіляри утворюють судинну сітку, стають більш яскравими.
3. Проявляється застійною еритемою, множинними телеангіектазіями ( судинні зірочки).
Сітка розширених капілярів стає дуже виразною. Локалізація переважно у центральній частині обличчя.
4. Характеризується спазмом капілярів та значним розширенням патологічного процесу по всьому обличчі. Можливе виникнення запальних процесів. 

Профілактика 

Для попередження проявів куперозу, або  уникнення загострень, потрібно дотримуватися деяких профілактичних заходів.
Перш за все потрібно уникати тригерів (провокуючих факторів) таких як:
- вживання міцного алкоголю, кави, чаю; занадто гострої та соленої їжі; продуктів алергенів (цитрусові фрукти, мед, шоколад, рибні, молочні продукти);
- припинити курити;
- нормалізація психоемоційного стану;
- захищати шкіру від УФ-променів. Використовувати фізичні (природні) фільтри – оксид цинка, діоксид титана (саме їх найкраще використовувати для чутливої шкіри);
- зволожування повітря у приміщенні, підтримка оптимального температурного режиму.
Вологість 40 – 60%, температура 21 – 23 градуса;
- лікування супутніх патологій та загальне зміцнення організму.

Лікування. Особливості правильного догляду за шкірою.

Основу нашого щоденного життя складає домашній догляд за шкірою. Потрібно повністю переглянути свої полички з косметичними засобами. У 99% вони вам уже не підійдуть. Потрібно відмовитися від звичайної косметики, оскільки вона містить потенційні подразники. Під однозначне виключення підлягають засоби з консервантами та віддушками. Якщо шкіра чутлива, схильна до куперозу, потрібно подбати про якість продуктів якими ви користуєтесь.
Основою правильного зовнішнього лікування куперозу та чутливої шкіри складають домашній догляд та вітамінотерапія.

Вітамінотерапія : 
- застосовують флавоноїди ( вітамін Р) – підвищує пружність шкіри, зменшує ламкість капілярів;
- вітамін К - знижує проникність капілярів;
- вітамін С – зміцнює стінки судин, має судинозвужувальну дію, сприяє синтезу нового колагену.

Свідомий вибір якості – це перша ступінь до гарної, здорової шкіри. Повна спеціалізація по догляду за чутливою, схильною до куперозу шкірою належить бренду DeLav, основою якого є лише природні компоненти та повна відсутність алергенів.
Дія активних компонентів, що входять до складу засобів полягає у: 
- заспокоєнні шкіри;
- стабілізації діяльності дрібних судин шкіри;
- відновленні мікробіому шкіри;
- активізації процесів регенерації;
- антизапальній та антимікробній дії;

Яка перевага природніх, гіпоалергенних компонентів у догляді за чутливою шкірою?

Основною причиною чому потрібно обирати натуральну косметику - це її склад. Збагачена високою концентрацією активних речовин, вона чинить лише позитивну дію : має високу довготривалу ефективність та безпечність.

Чому саме DeLav? Вибір якісної продукції як прояв турботи, любові до себе і свого здоров'я. 

Косметика DeLav забезпечує лише якісний догляд за чутливою шкірою.
В основі політики бренду лежить вплив на шкіру через активізацію її природніх процесів. 
Довготривалість ефекту забезпечується через те , що дія на шкіру відбувається на клітинному рівні - регулюючи таким чином як регенерацію (відновлення), так і активізацію імунного захисту.
DeLav - це комплексний підхід, найвища якість сировини та професійність.
Бренд представляє цілу лінійку засобів спрямованих на корекцію проявів куперозу, та доглядом за чутливою шкірою, а саме:
1.Сироватка АНТИ КУПЕРОЗ № 1
2.Сироватка УЛЬТРАЗАСПОКІЙЛИВА
3.Крем ЗАСПОКІЙЛИВИЙ ЖИВИЛЬНИЙ
4.Крем ЗАСПОКІЙЛИВИЙ ЗВОЛОЖУЮЧИЙ                                                
5.Крем  АНТИ КУПЕРОЗ № 1
6.Маска ПОМ’ЯКШУЮЧА КІНСЬКИЙ КАШТАН

Ключові компоненти цих засобів зменшують проникність і ламкість судин, зміцнюють судинну стінку капілярів, зменшують прояви еритеми, знімають подразнення, захищають шкіру від агресивних подразників зовнішнього середовища. Як результат - шкіра зволожена, набуває здорового кольору та відновлена на клітинному рівні .
Обираючи бренд DeLav, Ви проявляєте справжню любов та турботу за своїм здоров’ям, тому що коли любиш - обираєш найкраще. 


 

Коментарі

Написати коментар