10:00 - 17:30
Пн. - Пт.

Лецитин ‒ кращий друг шкіри

В останнє десятиліття в багатьох країнах і особливо у великих містах, збільшилася кількість людей, які стикаються з сухістю, лущенням, чутливістю або гіперактивністю шкіри. І пов'язано це насамперед із порушеннями в роботі ліпідного бар'єра рогового шару шкіри.

Уникнути цих неприємностей, відновити та зміцнити ліпідний бар'єр шкіри допоможе Лецитин.

Наше тіло налічує 50 трильйонів клітин. І існування жодної з них неможливе без Лецитину. Цей факт підтверджує те, що печінка містить його 65% від її загальної маси, спинномозкові тканини та головний мозок – до 30%, а нервові волокна – до 17%. І шкіра не виняток ‒ Лецитин входить до складу ліпідного шару і являється його найважливішим компонентом, який забезпечує нормальне функціонування клітин шкіри.

Лецитин – це суміш фосфоліпідів (з'єднань фосфору та жирних кислот), що складається в основному з фосфатидилхоліну. Цей унікальний компонент поєднує у собі функції головного будівельного матеріалу для клітин та ефективного захисника клітинних мембран від руйнувань під впливом як зовнішніх чинників, так і віку.

При виробництві косметики найчастіше використовують Лецитин (фосфатидилхолін), отриманий із соєвих бобів. Оскільки цей компонент має дуже низьку стабільність, його піддають гідрогенізації (взаємодія водню з Лецитином). В результаті цього процесу утворюється дуже стабільна форма Лецитину (фосфатидилхоліну), що має цілу низку корисних властивостей:

1. Здатність формувати пластинчасту (ламелярну) структуру, що повністю повторює структуру ліпідних шарів шкіри, завдяки чому ефективно відновлює пошкоджений захисний бар'єр шкіри, стимулює регенерацію її клітин.

2. Завдяки ламелярній структурі має терапевтичну дію – бореться із запаленнями та подразненнями шкіри, спричиненими порушенням захисного бар'єра (в т.ч. акне, нейродермітом, псоріазом та екземою).

3. Знижує чутливість шкіри до дії негативних чинників навколишнього середовища, ефективно пом'якшує шкіру, надає їй еластичності.

4. Добре зволожує шкіру. Одна молекула гідрогенізованого Лецитину (фосфатидилхоліну) може зв'язувати до 20 молекул води та доставляти цю воду у глибокі шари епідермісу.

5. Запобігає трансепідермальній втраті вологи, формуючи захисну повітропроникну плівочку на поверхні шкіри.

6. Маючи у своєму складі незамінні жирні кислоти добре живить шкіру.

7. Повноцінний антиоксидант – захищає шкіру від руйнівної дії вільних радикалів, уповільнює процеси її старіння, запобігає утворенню зморшок.

8. Підвищує проникність шкіри, є відмінним провідником інших активних речовин у її глибокі шари. Завдяки своїй спорідненості з ліпідами шкіри Лецитин легко проникає глибоко в шкіру і доставляє туди активні речовини.

Відчути цілющу дію Лецитину (фосфатидилхоліну) на шкіру допоможуть креми, до складу яких входить цей унікальний компонент:

Коментарі

Написати коментар