10:00 - 17:30
Пн. - Пт.
Міфи про гіалуронову кислоту

Гіалуронова кислота (ГК) ‒ один із найпопулярніших інгредієнтів в галузі догляду за шкірою, про який існує багато міфів. Її наділяють як магічними, так і руйнівними властивостями. Де правда, а де – міф? Розберімось!

Насамперед що нам відомо про гіалуронову кислоту?

  • Вона відповідає за пружність та молодість шкіри.
  • З віком вона перестає вироблятися у достатній кількості.
  • Є компонентом багатьох косметичних засобів.

Міф №1. ГК буквально притягує воду

Твердження про те, що невидима плівка, створена ГК на поверхні шкіри, одночасно й утримує вологу і створює її ‒ неправильне. Наша шкіра живиться водою лише ззовні. ГК присутня у нижніх шарах дерми та переносить молекули води до поверхні шкіри, а не навпаки.

Міф №2. «Штучна» ГК викликає алергію

У професійній косметології практично вся гіалуронова кислота має біосинтетичне походження. Вона не містить домішок тваринного (білкового) походження, тому ризик виникнення алергічних реакцій зводиться до нуля. Навпаки, ГК допомагає при подразненнях шкіри та висипах, а також виявляє загоювальну дію.

Міф №3. ГК викликає звикання

Ні! Це невірне твердження. Швидше це психологічна складова. Адже як тільки ви зробите велику перерву в терапії або відмовитеся від засобів, що містять гіалуронову кислоту, старі зморшки повернуться. А це зіпсує настрій будь-кому.

Міф №4. Ефект від ін'єкцій із ГК короткостроковий

Гіалуронова кислота, що введена ін'єкційно, повністю виводиться за 14 днів. Але внаслідок активації процесів вироблення власної гіалуронової кислоти ефект від процедури зберігається.

Міф №5. ГК у БАДах замінить ін'єкції

ГК, яку ви приймаєте у таблетках, розподіляється по всьому організму – жодна з клітин не відмовиться від найважливішого компонента. Відповідно і шкіра також щось отримає. Для того, щоб досягти видимого результату слід приймати такий БАД щонайменше протягом 2-3 місяців.


ОЦІНИТИ ДІЮ ГК НА ВАШУ ШКІРУ ДОПОМОЖУТЬ:


 

Коментарі

Написати коментар