10:00 - 17:30
Пн. - Пт.
Якою​ буває чутливість шкіри?

Шкіра кожної людини унікальна зі своїми особливостями та реакціями на фактори довкілля. Своєю чергою і чутливість у кожного індивідуальна, а всі її симптоми мають подвійне походження:

  • Природна чутливість виникає через дисфункцію нервових волокон.
  • Набута чутливість поступово провокується способом життя (неправильний догляд, використання занадто агресивних косметичних засобів, стрес, дієта і т. д.) та навколишнім середовищем (забруднене повітря, УФ випромінювання).

Космецевтичні засоби DeLav - враховує всі ці фактори та надають комплексне рішення для чутливої шкіри, адже всі продукти створені спеціально для повного спектра догляду за чутливою шкірою.

Основне завдання косметичних засобів – стимулювання власних резервів та імунітету шкіри для нормалізації обмінних процесів, багаторівневого оновлення шкіри та боротьби зі старінням.

Натуральні компоненти та відсутність потенційних алергенів. У складі немає запашок, барвників, силіконів, парабенів, спирту, мінеральних олив і продуктів нафтохімії. Ми вважаємо, що чим менше в косметичному засобі баластних і хімічних речовин, тим швидше відбуваються процеси відновлення шкіри.

DeLav cosmetics - відповідь на потреби чутливої шкіри незалежно від ступеня чи походження чутливості.

Коментарі

Написати коментар