10:00 - 17:30
Пн. - Пт.

На сайті діє товарно-бонусна система для покупців. При наданні особистого промокода косметолога, ви отримуєте знижку в 20%.

Особистий промокод можна отримати:

  • у свого косметолога;
  • на сайті вказані контакти регіональних косметологів.

Якщо не маєте косметолога?

  • ми можемо надати вам фахівця у вашому регіоні;
  • напишіть нам в Instagram delavcosmetics (у Direct) або на сайті у розділі Контакти;
  • після цього ви швидко отримаєте промокод косметолога.

Консультація косметолога безкоштовна!  

Попередній запис здіснюється у робочі дні: Пн - Пн: з 10:30 до 17:30

Для отримання консультації косметолога ви можете нам написати:  

А також, зателефонувати за телефоном +38 (050) 617-65-51


Професійний підбір домашнього догляду допоможе уникнути багаторазових випробувань засобів, які вам не підходять, ефективно використати час і заощадити кошти.

Важлива порада!

Для проведення більш ефективної консультації, перш ніж відвідати косметолога (особливо вперше!), рекомендуємо чітко сформулювати свої побажання та очікування. Не бійтеся задавати запитання, уточнювати відповіді та перепитати знову, якщо щось не зрозуміло. Правильне розуміння та використання косметичних засобів є ключовим для досягнення бажаного результату.

Запрошуємо на консультацію on-line та off-line (бажано: надання фотографій)! 

 

Всі замовлення, оформлені на сайті протягом вихідних та святкових днів, приймаємо цілодобово (24/7). Оперативно обробимо ваші замовлення, зв'яжемося та відправимо у перший робочий день.

 

На перший погляд, слово, яке дуже гармоніює з французькою: відчувається шик і елегантність Франції. Та усе набагато цікавіше…
 
Назва бренду складається з ініціалів засновниці: (DeLav — це не таємничий код, а акронім імені засновниці: Демченко Лариса Володимирівна)

De - Демченко
La - Лариса 
v – Володимирівна

Це особисте підтвердження зв'язку з брендом. Це відданість, це наука, це досвід… Усе це стало основою філософії та цінностей DeLav. 

Наш пріоритет — жіноча врода, чарівність та здоров'я. І, звичайно, ви — наші клієнти! 
Ми потурбуємось про здоров’я і красу вашої шкіри. А це — гарантія вашої впевненості в собі, відчуття гармонії і задоволення своїм зовнішнім виглядом. 
 

Наша продукція підходить для веганів, за винятком деяких засобів. У сироватці HYALURONICACID 1% & MILKPEPTIDE Serum міститься Modukine™, отриманий з молока, який спеціально розроблений для ефективного регенеративного догляду за чутливою, сухою і проблемною шкірою.
DeLav cosmetics не проводить тестування своєї продукції на тваринах і не збирається цього робити у майбутньому.
При створенні космецевтики DeLav ми керувалися базовим принципом "грамотна формула + якісна сировина". Це є важливими критеріями, де поєднання інгредієнтів та правильної рецептури у наукових дозах, кардинальним чином може зменшувати значення комедогенності. Якщо виходити з цієї позиції ми можемо сміливо заявляти, що наша косметика NON COMEDOGENIC (не комедогенна).
Для виробництва професійної космецевтики DeLav використовується тільки високоякісна і високотехнологічна сировина. Тому усі компоненти для нашої косметичної продукції закуповуються за кордоном та відповідають стандартам якості. Це є найбільшою цінністю, оскільки стандартизовані екстракти рослин мають виміряний вміст найбільш важливих активних компонентів. Нашими постачальниками є провідні виробники сировини для косметики з таких країн як Німеччина, Франція, Іспанія, Італія, США, Японія. Косметичний бренд DeLav розвиває довгострокову співпрацю з найкращими постачальниками сировини. Являючись клієнтами провідних компаній постачальників, ми постійно отримуємо технологічну та консультаційну підтримку на усіх етапах співпраці.
Всі косметичні засоби DeLav проходять свій довгий шлях від ідеї до готової баночки. Цей процес може займати від шести місяців до півтора року. Над розробкою кожного нового косметичного продукту працює велика група людей: фармацевти, дерматологи, технологи, мікробіологи, косметологи. У свою команду ми намагаємося залучати фахівців високого рівня та з великим досвідом роботи. Завдяки такому підходу з'являються високоякісні формули, в яких окремі інгредієнти гармонійно поєднуються, забезпечуючи хороший результат. При розробці нових продуктів завжди стоять багатозадачні питання: Яке пакування підійде продукту? Де знайти сировину потрібної нам якості та в достатній кількості, необхідну для рецептури? Чи безпечна необхідна сировина? Яка форма продукту (гель, крем)? Та, як правило, таких питань на етапі від ідеї до розробки зазвичай виникає велика кількість. І тільки коли розроблена рецептура буде підтверджена остаточним варіантом, продукт починають готувати до виробництва.
Космецевтичні засоби DeLav універсальні. Вони можуть застосовуватися усіма віковими групами та призначені для усіх типів шкіри. Марка спеціалізується на двох важливих складових: "чутлива шкіра" та "індивідуальний підхід". Гіперчутливість може проявитися у будь-якому віці, як тимчасове явище або в якості постійної характеристики шкіри. Формат подання косметичних засобів у вигляді "конструктору" дозволяє вирішувати конкретні завдання залежно від потреб шкіри, сезону, віку та інших параметрів, що швидко змінюються. Відповідно, для підбору таких "інтелектуальних" засобів не обійтися без консультації фахівця. Саме тому, косметичний бренд DeLav не продається в магазинах. Він створений для роботи в косметичному кабінеті у рамках спеціально розроблених програм, в результаті яких клієнт отримує повну консультацію. На сайті можна придбати косметику на 20% дешевше, якщо введете промокод косметолога. Це означає, що клієнт постійно підтримуватиме зв'язок зі своїм фахівцем та отримуватиме своєчасну консультацію.
Органічні компоненти – це інгредієнти, методи виробництва і перероблення яких були екологічно чистими. Вони можуть бути рослинного та тваринного походження. Рослини при цьому вирощуються згідно з принципами органічного землеробства або зібрані в дикій природі, а інгредієнти тваринного походження отримані етичним шляхом (без вчинення шкоди тваринам). Наприклад, з молока отримують протеїни, зі стриженої вовни – кератин і т. д. Якщо порівнювати склад органічних і звичайних рослин, то можна побачити, що органічні рослини мають багатший та біологічно активніший склад.
Термін "космецевтика" означає, що продукт поєднує традиційні для косметики характеристики та привабливий зовнішній вигляд з терапевтичними властивостями. Як правило, терапевтична дія завжди була пов'язана з фармацевтичними продуктами. Але термін виявився необхідним для опису косметичних продуктів, які інтенсивні по своїй дії та мають терапевтичну перевагу в порівнянні зі звичайною косметикою, але по сукупності ознак не є ліками.